úvod / program / ubytování / stravování / trasa výletu / přihláška  

9. Wartburg sraz 2016

Co: Již devátý sraz autoveteránů značek Wartburg, IFA a Barkas se opět koná v Hradci Králové.
Pro koho: Srdečně zveme všechny majitele a příznivce dvoutaktů nejen z Eisenachu. Setkání je sice určeno hlavně pro automobily IFA F9, Wartburg 311, 312 a 353 i Wartburg 1.3, ale zváni jsou i kolegové a přátelé značky Barkas. Vraky a superbastly necháváme samozřejmě doma, jako je už zvykem.
Kdy: 9. - 11. 9. 2016, hlavní program v sobotu 10. 9. 2016
Kde: Hradec Králové, kemp Stříbrný rybník

Koordinátor srazu

Vladimír Krupka - vkrupka(zavinac)gmail(tecka)\com.

Sponzor srazu

Váš partner v oblasti informačních technologií

Partneři srazu

O provozovateli místa setkání:
Areál Stříbrný rybník provozuje cestovní kancelář B & K Tour z Hradce Králové fungující od roku 1990.
V ČR firma nabízí chaty a chalupy k pronajmutí, v mnoha turistických regionech. Oblíbené jsou například chaty v Krkonoších, nebo ubytování v Jižních Čechách.
V zahraničí jsou to především Apartmány v Chorvatsku a Itálii.

 

Východočeské muzeum Pardubice

 

Zámek PardubiceProgram

Startovné

250,- (za auto + řidiče),
 80,- každý spolucestující, pro kterého má být zajištěna společná večeře, jinak zdarma.

Časový plán srazu na 9. 9. 2016:

16:00 - 20:00 příjezd vzdálenějších účastníků a jejich ubytování v kempu
20:00 - 22:00 večerní posezení v kempu

Časový plán srazu na 10. 9. 2016:

8:00-10:00 registrace účastníků srazu v kempu Stříbrný rybník v Hradci Králové
9:00-11:30 výstava vozidel v kempu, hlasování v soutěži elegance, soutěže Modré stuhy
11:30 odjezd vozidel výletní trasou směr Pardubice (po trase budou opět plněny úkoly Modré stuhy)
12:00-12:30 příjezd vozidel na Zámek Pardubice
12:30-16:30 výstava vozidel na Zámku Pardubice, možnost oběda v Zámecké kavárně nebo restauracích v okolí Pernštýnského náměstí (hlasování v soutěži elegance, plnění soutěžních úkolů Modré stuhy)
16:30 odjez vozidel výletovou trasou zpět do Hradce Králové, do kempu(po trase budou opět plněny úkoly Modré stuhy)
17:30 příjezd vozidel do kempu Stříbrný rybník, odevzdání jízdních výkazů Modré stuhy a sesbíraných hlasů v soutěži Modré stuhy
17:30-20:00 posezení v kempu, společná večeře pro účastníky, volná zábava
Přibližně v 19:00 vyhlášení výsledků soutěží a předání cen.
po 20:00 pro ubytované a další zájemce posezení v restauraci v kempu.

Časový plán srazu na 11. 9. 2016:

do 9:00 jak kdo vstane, odjede si domů.


Možnosti ubytování

Kemp Stříbrný rybník u Hradce Králové (http://www.stribrny-rybnik.cz)
Kemp je situován v části města Malšova Lhota. K ubytování jsou rezervovány chatky, každá pro celkem pro 12 osob (2x dvoulůžkový pokoj, 2x čtyřlůžkový pokoj, společné sociální zařízení, kuchyňka). Cena ubytování 200 Kč /osoba/noc. (Cena platí pro pobyty min. 2 noci. Pobyt na 1 noc 250,– Kč/os.)

Závazné objednávky na e-mail: vkrupka(zavinac)gmail(tecka)com do 26. srpna 2016. Nejpozději do 26. srpna 2016 je třeba uhradit na účet cenu za ubytování na účet č. 670100-2207058719/6210, variabilní symbol je číslo rezervace, které Vám bude zasláno v potvrzovacím e-mailu.

Obecní poplatek 3 Kč na osobu a den se platí na místě, stejně jako poplatek za parkování vozidla v případě, že budete ubytování.
Rezervace po 26. srpnu 2016 pouze individuálně s dotazem na uvedený e-mail.

Případně je možné si objednat ubytování individuálně v Cestovní kanceláři BK Tour: paní Kalousková, tel. č. 495 518 151, hana.kalouskova(zavinac)bktour(tecka)cz.

Stornování ubytování:
Zaslat na e-mail: vkrupka(zavinac)gmail(tecka)com s uvedením čísla rezervace a čísla účtu, kam má být vrácena uhrazená částka za ubytování.

Storno poplatky: Při stornování ubytování nejpozději týden předem (do 2. září 2016) se stornopoplatek nehradí, při pozdějším (po 2. září 2016) se platí za 1 den objednaného ubytování za každou osobu. (Stornovací podmínky nejsou naše, ale od cestovní kanceláře, která provozuje v kempu ubytování.)Možnosti stravování

Občerstvení

V kempu je možno využít restaurace s celoročním provozem, nebo blízké restaurace v Malšově Lhotě.

Oběd - Zámecká kavárna na Zámku Pardubice, případně restaurace v okolí nedalekého Pernštýnského náměstí.

Společná večeře - restaurace v kempu


Večeře bude tentokrát v restauraci v kempu jednotným menu pro všechny. Letos to bude svíčková na smetaně z vepřového masa, houskový knedlík. Večeři je nutné objednat předem.
Trať sobotního výletu

V kempu Stříbrný rybník v Hradci Králové - Malšově Lhotě proběhne prezence účastníků a sdělení podrobných pokynů pro cestu. Zároveň zde budou auta vystavena k prohlídce a proběhnou první soutěže Modré stuhy.

První část výletu je dlouhá cca 30 km a povede částečně kolem Hradce Králové, následně do Pardubic. Odjezd z kempu jednotlivě. Orientace posádek podle mapy, na cestě bude pár úkolů Modré stuhy. Vozy budou vystaveny na parkovišti u Zámku Pardubice.

Druhá část výletu měří opět cca 30 km, se startem v 16:30 h na Zámku Pardubice. Výjezd směr Hradec Králové, kemp Stříbrný rybník. Orientace posádek podle mapy.

Účelem obou výletních tras není být v cíly jako první, ale pohodovou cestou si užívat okolní krajinu. Toť doplňující pokyn pro nedočkavé závodníky.

Po večeři a vyhlášení výsledků v restauraci v kempu, se mohou jednodenní účastníci navracet ke svým domovům a ubytování zůstávají k večernímu posezení.Přihláška

V rámci zjednodušení a zrychlení odbavení při registraci účastníků prosím vyplňte přihlášku v jednom z níže přiložených formátů a zašlete na email vkrupka(zavinac)gmail(tecka)\com.